O nás

Tým Rebels Cheerleaders byl založený v září 2015 jako kroužek Cheerleaders Peewees a Cheerleaders Junior při volnočasovém středisku AZ Centrum Havlíčkův Brod. 

V našich kroužcích najdou své uplatnění začínající i pokročilé dívky (i kluci) ve věku 7 - 15 let. Přehled kroužků otvíraných v sezoně 2018/2019 najdete v sekci Týmy.

Zakladatelkou a trenérkou Rebels Cheerleaders je Martina Niklová, která během studia nasbírala řadu užitečných zkušeností z oblasti cheerleadingu v taneční škole A-Styl Liberec. V oblasti cheerleadingu se neustále vzdělává, aby i všechny týmy Rebels Cheerleaders mohly neustále zvyšovat a rozšiřovat své schopnosti a dovednosti.

První dva roky týmy trénovaly a vystupovaly jako Blue Roses Cheerleaders. První sezona 2015/2016 probíhala v duchu seznamování se základy převážně tanečního cheerleadingu kategorie Freestyle Pom. Ve druhé sezoně 2016/2017 začaly oba týmy postupně objevovat základní i pokročilejší prvky sportovního cheerleadingu kategorie Team. Oba týmy se začaly účastnit okresních tanečních soutěží.

Od července 2017 tým funguje pod novým názvem REBELS CHEERLEADERS. Ve třetí sezoně 2017/2018 se oba týmy pravidelně umísťovaly na medailových pozicích okresních soutěží i regionálních kol postupové soutěže MIA Festival. Mladší soutěžní tým Rebels Silver si odvezl první místo i z finále MIA Festivalu v Praze.

Cílem čtvrté sezony, která začne v září 2018, je zvyšovat taneční i výkonnostní úroveň obou soutěžních týmů a navázat na úspěchy z uplynulé sezony. V sezoně 2018/2019 bude pozornost zaměřena především na stunty a pyramidy a gymnastické dovednosti. Nepostradatelnou součástí průpravy cheerleaders bude nadále i zvyšování rozsahu v jednotlivých gymnastických pozicích. Jarní soutěžní sezona bude více zaměřena i na postupové soutěže MIA Festival, Czech Dance Tour apod. V plánu je i účast na MIA League, která je podmíněna opakovanou účastní na MIA Festivalech. Plánované termíny MIA League najdete již dnes v sekci Kalendář akcí.

Naše úspěchy

2018

Přibyslavský pantoflíček - 1. místo (Rebels Black),

                                         - 3. místo (Rebels Silver)

Semifinále MIA Festival Chrudim - 1. místo (Rebels Silver)

                                                        - 1. místo (Rebels Black)

                                                        - 1. místo (duo Peťa & Nikča)

Semifinále MIA Festival Hradec Králové - 1. místo (Rebels Silver)

                                                                   - 2. místo (Rebels Black)

Finále MIA Festival Praha - 1. místo (Rebels Silver)

Havlíčkobrodský střevíček  - 1. místo (Rebels Black)

2017

Přibyslavský pantoflíček - 2. místo (Junior)

Havlíčkobrodský střevíček - 1. místo (Junior)

Vánoční MIA Festival - 3. místo (Rebels Black)