Novinky

 

Rebels Cheerleaders ukončily svou třetí soutěžní sezonu, celkově již čtvrtou od svého vzniku. I letos oba soutěžní týmy sbíraly úspěchy na regionálních i celostátních, postupových i nepostupových soutěžích. Na MIA Festivalu startovalo i naše šikovné a velmi narychlo připravené duo Kyra & Lisa.

Týdenním maratonem vystoupení na Mistrovství Evropy v softbale udělaly Rebels Cheerleaders definitivní tečku za sezonou 2017/2018. Holky nyní čekají 2 měsíce prázdnin a od září se opět pustí do další, již čtvrté, sezony.

O prvním červnovém víkendu ukončily Rebels Cheerleaders svou 2. soutěžní sezonu a nutno říci, že kvalita a úspěchy holek rapidně stoupají. Potom, co oba dva letošní soutěžní týmy Rebels Silver i Rebels Black pravidelně obsazovaly medailové pozice na regionálních soutěžích a semifinálových kolech MIA Festivalu, zakončily mladší Rebels Silver svou...

Ode pondělí 25. června do soboty 30. června proběhne v Hippos aréně na Plovárenské Mistrovství Evropy v softballe. Pro Rebels Cheerleaders je to zajímavá mezinárodní tečka za naší další úspěšnou sezonou 2017/2018.

Všechny dívky, které vystoupení a zaměření našich týmů oslovily natolik, že by se k nám v následujícím školním roce rády přidaly, mají v červnu možnost zúčastnit se našich ukázkových tréninků. Ty budou probíhat v týdnech od 4. do 22. června. Tréninky pro ročníky 2007 - 2012 budou každý čtvrtek od 15.00 do 16.30. Tréninky pro ročníky 2003 - 2007...

Rebels Cheerleaders nezahálely ani o uplynulém víkendu. Na dalším semifinále MIA Festivalu v Hradci Králové získaly Rebels Silver dokonce v oslabené sestavě další zlaté medaile. Rebels Black získaly v Hradci Králové stříbro.

V sobotu 14. 4. se oba soutěžní týmy Rebels Silver a Rebels Black a premiérově i letošní soutěžní duo Peťa & Nikča zúčastnily semifinálového kola MIA Festivalu v Chrudimi. Rebelky všechna svá vystoupení parádně zvládly a zaslouženě si všechny z Chrudimi odvezly zlaté medaile. Rebels Black si navíc odvezly i ocenění za nejlepší vystoupení...

Nabízíme vystoupení na kulturních i sportovních akcích. V našem portfoliu máme delší vystoupení, např. pro zahájení plesů nebo sportovních utkání i krátké choreografie (sidelines), např. pro vstupy během sportovních utkání.
Pokud byste si nás chtěli pozvat, kontaktuje naši trenérku na tel. 605 206 024 nebo mailu rebels.hb@email.cz