PŘIDEJ SE K NÁM!!! Ve školním roce 2017/2018 přijímáme holky i kluky od 4 do x let!!!

05.07.2017

Z pohledu jednotlivce je cheerleading velmi komplexní sport. Vyžaduje taneční, gymnastickou a baletní průpravu a komplexní posilování celého těla. Je třeba na sobě neustále pracovat, a to ve všech výše uvedených směrech.

Z pohledu skupiny se jedná o aktivitu týmovou, a to s maximálním zapojením všech členů, obzvlášť v kategoriích sportovního cheerleadingu. Pokud Vás totiž někdo drží na rukou bezmála 2 metry nad zemí, musíte k němu mít bezmeznou důvěru, že Vás nepustí. Na druhou stranu i na topy, kteří jsou nahoře, musí být stoprocentní spoleh, že nijak neublíží svým basům (těm, kteří ji drží). Takže, pokud se stanete členem cheerleaders, stáváte se vlastně členem další rodiny.

Cheerleading zahrnuje několik kategorií (team, freestyle pom, individual, duo, group stunt, partner stunt, kick a další). Pokud se chceš stát součástí naší "rodiny" cheerleaders, můžeš si vybrat prozatím z kategorií TEAM a FREESTYLE POM. Během podzimu 2017 budou nejlepší z kroužků TEAM vybráni na choreografii GROUP STUNT a nejlepší z kroužků FREESTYLE POM pro choreografii DUO.

Kategorie TEAM je kategorii cheerleadingu v pravém slova smyslu tak, jak jej známe z USA. A ano, dělají ho i KLUCI ;-) Choreografie je složená zejména ze stuntů (zvedaček) a pyramid a doplňují ji pasáže gymnastické a akrobatické nebo cheer dance. Součástí soutěžní choreografie je i týmový pokřik. Choreografie se předvádí bez pomponů.

Na trénincích budeme postupovat od úplných základů a začátků ke složitějším prvkům. Není důvod obávat se vysoké náročnosti hned od začátku! Pokud máš chuť na sobě systematicky pracovat a zažívat vzrušující tréninky a vystoupení, neváhej a přijď na nábor - CHEERLEADERS PEEWEES (holky i kluci 7 - 11 let), CHEERLEADERS JUNIOR (holky i kluci 11 - 15 let). Pro více informací o termínu náborů sleduj stránky.

Kategorie FREESTYLE POM je kategorií spíše taneční. Nepostradatelným doplňkem jsou pompony. Choreografie může zahrnovat jednoduché stunty (zvedačky), ale převážná část je hlavně taneční se základními i pokročilejšími prvky gymnastiky.

Pokud máš chuť na sobě systematicky pracovat a lákají tě působivé tanečky s pompony, neváhej a přijď na nábor - CHEERLEADERS PEEWEES (holky 7 - 11 let), CHEERLEADERS JUNIOR (holky 11 - 15 let). Pro více informací o termínu náborů sleduj stránky.

Pokud máš zájem o obě kategorie, využij výhodné ceny obou kroužků zároveň! Více informací o cenách kroužků najdeš v létě na našich stránkách.

V případě dostatečného zájmu bude otevřen i kroužek CHEERLEADERS SENIOR pro holky od 15-ti let nebo takzvaný PARENT TEAM pro rodiče a starší 25-ti let. Pro více informací opět sledujte naše stránky.

Pokud si chceš cheerleading jenom vyzkoušet nebo se chceš jen tak bavit bez vysokých nároků, přihlas se na kroužek CHEERLEADERS FOR FUN. Na kroužku budeme zkoušet jednoduché sestavičky s pompony i bez nich. Pokud se ti cheerleading zalíbí, v následujícím roce můžeš zkusit nábor a stát se součástí hlavních týmů.

Pro nejmenší (holky i kluci 4 - 6 let) je připraven kroužek Cheerleaders Mini. Jedná se o přípravku pro případný postup do kroužků TEAM i FREESTYLE POM nebo Cheerleaders For Fun. Na kroužku budeme formou her a soutěží rozvíjet pohybové dovednosti, budeme zkoušet jednoduché tanečky a postupně objevovat úplné základy sportovního cheerleadingu. Na kroužek lze docházet pravidelně za pololetní nebo roční poplatek, ale také jednorázově za hodinové vstupné.

Na všechny stávající i nově příchozí se v září 2017 těší trenérka

Martina Niklová