Co nás čeká a nemine aneb Soutěžní sezona Rebels Cheerleaders 2018/2019

20.07.2018

V září 2018 vstoupí Rebels Cheerleaders do své již čtvrté soutěžní sezony, ve které nás opět čeká spousta práce. Přehled týmů a kroužků otvíraných ve školním roce 2018/2019 najdete již nyní v sekci Týmy. Ve stejné sekci naleznete i odkaz na portál, přes který se mohou zájemci přihlásit už nyní.

Cílem čtvrté sezony soutěžních týmů Rebels Silver a Rebels Black, která začne v září 2018, je zvyšovat taneční i výkonnostní úroveň obou soutěžních týmů a navázat na úspěchy z uplynulé sezony. Pozornost bude zaměřena především na stunty a pyramidy a gymnastické dovednosti. Za tímto účelem je plánovaný workshop pro soutěžní týmy vedený zkušenými lektory České asociace cheerleaders. Nepostradatelnou součástí průpravy cheerleaders bude i nadále zvyšování rozsahu v jednotlivých gymnastických pozicích. Zvyšování rozsahu závisí především na individuální domácí přípravě jednotlivých cheerleaders.

Jarní soutěžní sezona bude vedle tradičních okresních soutěží jako Přibyslavský pantoflíček nebo Havlíčkobrodský střevíček více zaměřena i na postupové soutěže MIA Festival, Czech Dance Tour apod. V plánu je i účast na MIA League, která je podmíněna opakovanou účastní na MIA Festivalech. Plánované termíny MIA League najdete již dnes v sekci Kalendář akcí. Soutěžní sezona je časově i finančně (startovné, doprava apod.) poměrně náročná a účast na soutěžích je povinná, proto zejména novým členům a jejich rodičům doporučujeme důkladně zvážit účast v soutěžním týmu. Odměnou za vynaložený čas a úsilí je společná radost z dosažených úspěchů :-)